Yönetim Danışmanlığı

 

Küresel rekabet ortamında hayatta kalabilme ve piyasa koşullarına hızlı adapte olabilmenin temel koşulu , dinamik ve yenilikçi olmaktır. Gelişen müşteri bilinci,satılan ürün ya da hizmetlerle ilgili beklentileri yükseltirken, şirketler, ekonomide yurt içi ya da yurt dışında yaşanan dalgalanmalardan anında etkilenebilmektedir.

Özellikle kurumsallaşma sürecindeki aile şirketlerinde devamlılığı sağlayabilmek, sonraki kuşaklara kendi içinde otokontrolü olan sistemler kurmak, şirketin yönetim ilkelerini gelistirmek, şeffaf bir finansal yapı sağlamak, maruz kalınan tehditlere karşı risk yönetimi yapmak artık yaşayabilmenin kuralı haline gelmiştir.

Kurumsal gelişme sürecinde, çözüm ortağınız olarak Crossborder , organizasyonel yapı ve iş yapma yöntemleri alanlarındaki güclü,zayif yanlarınızı ortaya çıkarıp iş fırsatları ve tehditleri araştırmayı,kuruluşunuzun stratejik hedeflerini gercekleştirmek için uygun yontemleri önermeyi ve değişim sürecinde kurumsal yönetim ilkelerini benimseme çalışmalarında yanınızda olmayı taahhüt etmektedir.

 
 
Member of
  © 2009 Tüm hakları Kurumsal Danışmanlık Ltd. Şti. adına saklıdır.