Kurumsal Finansman

 

Kurumların ister sermaye isterse dış kaynak ihtiyacı olsun, Crossborder tüm kurumsal finansman kaynaklarına erişim alanında faaliyet göstermektedir.

Sermaye ihtiyaçlarında yerli-yabancı ortaklıklar, halka arzlar, özel sermaye fonlarından kaynak temini, mezanine veya hisse senedi değiştirilebilir tahvil’e kadar altenatif finansman yöntemleri ile şirketlerin sermaye ihtiyaçlarını gidermeleri konusunda Crossborder uluslararası sermaye piyasaları alanında tecrübeli danışmanları ile Firmalara katma değeri yüksek hizmetler sunmaktadır.

Aynı şekilde ister yeni yatırım, modernizasyon, kapasite yatırımları gibi sanayii kuruluşlarının yatırımları için kaynak arayışı isterse ihaleler, özelleştirmeler v.b. yatırımlar için proje finansmanı olsun, Crossborder, projeler için fizibileterin ve iş planlarının hazırlanması, kredi verilebilirliğinin değerlendirilmesi ve gereken finansmanın sağlanması için kredi verebilecek kuruluşların veya sermaye sağlayabilecek potansiyel yatırımcıların araştırılması gibi konularda danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

 
 
Member of
  © 2009 Tüm hakları Kurumsal Danışmanlık Ltd. Şti. adına saklıdır.